Pamięć o wszystkich, którzy zginęli za pokój na Ukrainie

У суботу, 22 лютого 2020 року в храмі Христа Царя Всесвіту (м. Київ) відбулася молитва в рiчницю спомину загиблих в часi Революцiї Гiдностi та на Сходi України.

Розпочалося молитовне чування о 15:00 – віряни, представники спільноти Лицарів Колумба, в ефірі зі слухачами Радіо Марія спільно молилися Коронку до Божого Милосердя і чотири частини Розарію за вiчне спочивання для загиблих.


Після Коронки відбулася конференцiя, яку очолив Ян Собіло – єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ. В часі конференції єпископ наголосив, що вся благодать Бога приходить в життя за посередництвом Діви Марії. І на Майдані ми також бачили силу заступництва Діви Марії. Також єпископ Ян наголосив, що за всіх часів розвитку людства – свобода і гідність були скроплені жертвою життя мучеників. Життя Небесної сотні, загиблих на Сході України не є марною втратою, а є поєднанням сили і любові до своєї Батьківщини. В день вшанування Святішого Престолу Петра особливо також розуміємо якими жертвами за віру було становлення католицької церкви в Україні протягом останнього сторіччя. Варто єднатися в спільній потужній молитві до Бога за заступництвом Пресвятого Серця Діви Марії і просити не лише про мир в нашій державі, а у всьому світі.

О 18:00 відбулася Свята Меса, після якої, до 21:00 тривала адорація Пресвятих Дарів.

За цим посиланням можна подивитися більше фото з молитви.

Pamięć o wszystkich, którzy zginęli za pokój na Ukrainie

Także Może Ci Się Spodobać