Перегринація фігури Матері Божої Фатімської

«Все що ми пройшли має свій сенс, не можна жаліти дороги, якою ми пройшли, не можна жаліти своїх зусиль, не можна розчаровуватись, не можна втрачати ніколи надії» – єпископ Станіслав Широкорадюк OFM.

В післяобідній час у суботу, 23 лютого 2019 року в нашій парафії Христа Царя Всесвіту в Києві відбалася перегринація фігури Матері Божої Фатімської, яка була на київському Майдані 2014 року в часі Революції гідності. Фігуру Богородиці зустріли та привітали єпископ Станіслав Широкорадюк OFM,  священники Товариства Католицького Апостольства в Україні, чисельні віряни.

Урочиста Свята Меса, яку очолив єпископ Станіслав Широкорадюк OFM в співслужінні з отцем Вальдемаром Павелцем  SAC з Варшавської провінції Христа Царя та іншими отцями  паллотинами, була відправлена . в намірах миру в Україні і спомину всіх, хто загинув за мир в нашій країні.

Багатогодинний Розарійний Єрихон, свідоцтва Божої благодаті за заступництвом Діви Марії в часі протистояння на Майдані 2014 року та в часі багаторічної війни на Сході України, об’єднали всіх віруючих в розумінні, що тільки в дорозі за Ісусом Христом, за прикладом і заступництвом Діви Марії, можлива духовна переміна кожної людини окремо та переміна суспільства України в цілому. І ми є учасниками і свідками таких перемін.

Чисельні слухачі Радіо Марія мали можливість молитися разом з вірянами в ході трансляції Святої Меси на Радіо Марія.

Фотогалерея перегринації фігури Матері Божої Фатімської

Перегринація фігури Матері Божої Фатімської

Вам Також Може Сподобатися