Легіон Марії

До Легіону Марії в нашій парафії належать 7 активних членів та 8 допоміжних. Зустрічі відбуваються щосереди після Служби Божої о 18:30.

Легіон має допомагати Марії привести всі душі до Христа, він має бути армією, яка здобуває світ для Христа через Марію. Станом на 2011 рік в Легіоні налічувалося 10 мільйонів членів, які моляться, це так звані допоміжні члени і 3 мільйони активних членів. Завдання активних членів – це апостольство слова і чину. Розмови на релігійні теми та піклування про душі невіруючих, загублених, про душі хворих, безпритульних, залежних від алкоголю і т.д.

Легіон Марії був заснований у Дубліні (Ірландія) Слугою Божим Френком Даффом 7  вересня 1921 року. Спочатку Френк Дафф молився перед домами, де знаходилися притони , а після їх закриття почав шукати новий спосіб, щоб служити Богу і суспільству. Одного разу він зібрався з друзями на молитву і перше, що вони зробили, преклонили коліна, схилили голову і прочитали молитву до Святого Духа тоді  й виникло «Братство Милосердя Пречистої Діви», яке згодом було перейменоване на «Легіон Марії».