Кола Живого Розарію

У нашій парафії існує 2 Кола Живого Розарію: Святого Вікентія Паллотті та Святої Терези від Дитятка Ісус. Кожну першу суботу місяця члени Кіл зустрічаються на спільний Святій Службі після якої відбувається конференція.

Коло Живого Розарію становить спільноту з 20 чоловік, у якій кожен учасник впродовж місяця молиться одну з таємниць Святого Розарію. Таким чином Коло щодня відмовляє всі чотири частини Розарію. Щоденна молитва жертвується у загальних намірах, найчастіше помісячних, які стосуються цілої Церкви, парафії, місії, дієцезії, або в особистих намірах – за членів Кола, за тих, хто просив про молитву або справи, доручені молитвам групи. В першу неділю місяця відбувається обмін таємницями, і наступний місяць кожен з членів Кола молиться наступну таємницю.

Живий Розарій виник у 1825 році і своєю появою завдячує Поліні Жеріко (1799–1862). Переконана в тому, що добрі вчинки небагато важать, якщо вони не збудовані на молитві, вона вигадала “живий розарій” . Поліна заснувала групи, які складалися з 15-ти осіб, і кожна з яких щодня відмовляла одну з п’ятнадцяти Таємниць Розарію. До свого брата Філеаса, священика, вона написала, що це буде “армія сил добра”. Незабаром Живий Розарій став дуже популярний в усій Франції, а один з єпископів, здивований релігійним відновленням у своїй дієцезії, написав: “Я приписую це дії Живого Розарію”.

Рух дуже швидко набирав популярності серед вірних. За два роки після його виникнення існувало вже 150 груп, і багато єпископів прийняли ідею Живого Розарію в своїх дієцезій. У 1827 році Папа Лев ХІІ благословив цю справу, а Папа Григорій XVI видав документ, яким затвердив діяльність Живого Розарію. За кілька років після виникнення Живого Розарію тільки в самій Франції до нього належали понад 3 млн. вірних.

З життя Спільноти: посилання на фото