Фігура Матері Божої Фатімської у нашому храмі

У суботу, 23 лютого 2019 року, від  16.00 запрошуємо  до перегринації Фігури Матері Божої Фатімської і «Молитовного Єрихону»[1] в храмі Христа Царя Всесвіту, м. Київ.

Саме ця Фігура була на Майдані в 2014 році під час протистояння  Революції гідності. Згадуємо про події на Майдані, коли волонтери попросили привезти фігуру Матері Божої Фатімської, усі почали об’єднуватись у молитві на розарії та стріляти перестали, це була перемога Богородиці і справжня сила розарію.

Заохочуємо до спільної молитви в намірах миру в Україні і спомину всіх хто загинув за мир в нашій країні.

Плануємо розпочати молитовне чування  урочистою Святою Месою, разом пережити Таїнство Євхаристії і продовжити  «Молитовний Єрихон» в адорації Пресвятих Дарів.

[1] З Книги Ісуса Навина, розд. 20:

Єрихон зачинився і замкнувся кріпко перед синами Ізраїля; ніхто не виходив, ані не входив до нього. І сказав Господь Ісусові: «Ось даю тобі в руки Єрихон і його царя та його сильних войовників. Ви всі, здатні до війни, обійдете навкруги міста один раз; і так робитимете шість днів. Сім священиків нехай несуть перед кивотом сім сурем з баранячого рогу, а дня сьомого обійдете сім разів навкруги міста, й нехай священики засурмлять. Як же засурмлять у баранячий ріг, то ввесь люд, як тільки почує знак трубний, хай кликне сильним окликом, і мури міста впадуть на землю, і народ увійде до нього там, де хто стояв.»
І покликав Ісус Навин священиків і сказав їм: «Візьміть кивот завіту, а сім священиків нехай несуть сім труб з баранячого рогу перед ковчегом Господнім.» А до народу він сказав: «Ідіть наперед і обійдіть навколо міста; збройні ж перед кивотом Господнім.» І так воно сталось, як наказав Ісус народові; сім же священиків, що несли сім сурем із баранячих рогів, виступили перед Господом і засурмили, а кивот Господнього завіту йшов за ними. Збройні ж ішли перед священиками, що сурмили, а ті, що тяглися ззаду, йшли за ковчегом і, йдучи, сурмили. І повелів Ісус народові: «Не вигукуйте, щоб і голосу вашого не було чути й щоб ні пари з уст ваших, поки я не повелю вам: Гукайте! – тоді й видайте бойовий оклик.» Ісус обвів ковчег Господній один раз навколо міста, й потім повернулись у табір і там переночували. Сім священиків, що несли сім сурем з баранячих рогів, ішло перед кивотом Господнім та, йдучи, сім разів навколо міста; тільки цього дня обійшли вони сім разів навколо міста. А за сьомим разом засурмили священики, й Ісус сказав людям: «Гукайте! бо Господь дав вам місто…»

 

Фігура Матері Божої Фатімської у нашому храмі

Вам Також Може Сподобатися