Happy Holidays with God

Група дітей нашої Парафії Христа Царя Всесвіту з Києва (від 7 до 13 років віком) поїхали на відпочинок до Азовського моря. Деякі хлопчики і дівчатка з групи вперше в житті подорожували потягом. Поїздка тривалістю 18 годин їх зовсім не втомила, а навпаки дала можливість познайомитися з друзями блище. Найбільше нашим юним мандрівникам сподобалося спати на верхній полці у вагоні. Місто Бердянськ усіх зустріло сонячною погодою, а Релігійна Місія “Карітас-Спес-Бердянськ” ХЗД РКЦ гостинно відкрила для нас свої двері з 25.07.2019 р. по 05.08.2019 р.

Діти мають можливість кожного дня отримувати позитивні емоції та нові враження. Аніматори Релігійної місії проводять з дітьми квести, спортивні та інтелектуальні ігри, естафети, караоке вечори, дискотеки, інтеграційні танці та екскурсії по місту Бердянськ. А наші сестри: Єлена та Віроніка зробили для дітей сюрприз – організували похід до зоопарку Сафарі”, який вважається одним з найкращих в Україні.
І хоч програма кожного дня дуже насичена, проте ранкове море нас завжди зустрічає по новону. А все тому, що в цей літній період воно особливе і показує свої різноманітні стани: то тихе и тепле, то хвилясте і бурхливе, але завжди тепле. Зона плавання для дітей особиста – відгорожена буйками, а на варті безпеки стоїть рятівник.


Діти живуть під одним дахом з Ісусом, адже каплиця знаходиться в тому ж приміщенні. Кожен день священик править Службу Божу. Наші міністранти готуються до Літургії та гідно прислуговують під час неї. Діти читають читання, співають псалми та разом з с. Веронікою, що акомпанує на гітарі, співають пісень і славлять Бога під час Святої Меси. Весь час наша маленька дитяча спільнота досвідчує, що з Богом проходять ВЕСЕЛІ літні канікули.

Більше фото можна переглянути в галереї за цим посиланням.

Happy Holidays with God

You May Also Like